In stoc
Senzor turație roată
20-0249#sp_162903
10 in stoc
62.04RONTVA inclus
1
Descriere
Senzor Maxgear pentru detectarea vitezei de rotație a roții. Component esențială pentru sistemul ABS și control tracțiune. Asigură monitorizarea precisă a vitezei fiecărei roți pentru optimizarea performanței frânării și stabilității vehiculului în diverse condiții de conducere.
Intrebari frecvente
Cat costa Senzor turație roată?
Pretul pentru Senzor turație roată este 62.04 RON. Pretul include TVA.
Este Senzor turație roată in stoc?
Da, Senzor turație roată este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Senzor turație roată?
Puteti comanda Senzor turație roată online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne