RULMENT SARCINĂ SUPORT ARC
Descriere
Rulment de calitate superioară Maxgear pentru suportul arcului, asigurând susținerea optimă și distribuția uniformă a sarcinilor. Componenta este esențială pentru stabilitatea suspensiei și confortul de condus. Fabricat din materiale rezistente, garantează durabilitate și performance în condiții de funcționare intensive.
Rulmentul de calitate superioară Maxgear pentru suportul arcului asigură susținerea optimă și distribuția uniformă a sarcinilor asupra suspensiei vehiculului. Componenta este esențială pentru stabilitatea suspensiei și confortul de conducere în toate condițiile. Fabricat din materiale rezistente și testate riguros, garantează durabilitate și performance în condiții de funcționare intensive. Rulmentul suport arc este o piesa critic care suportă toata greutatea vehiculului și solicitarile dinamice. Înlocuirea la semne de uzură este esențială pentru a preveni daune la suspensie și pentru a menține siguranța vehiculului.
Informatii montaj
Ridicați vehiculul în siguritate pe cric de calitate și suportați cu cărămizi de zid. Îndepărtați roata și accesați mecanismul arcului. Instalați cu grijă și asigurați-vă alinierea corectă.
Despre Maxgear
Maxgear este specialist în piese de suspensie și sisteme de frânare cu reputație de calitate. Produsele sunt fabricate cu materiale premium și testate pentru siguranță și durabilitate. Garantează stabilitate și confort de conducere superior.
Specificatii tehnice
| functie | Susținere optimă și distribuție uniformă sarcini |
| material | Materiale rezistente |
| stabilitate | Stabilitate suspensie maximă |
| durabilitate | Performance în condiții intensive |
| compatibilitate | Sisteme suspensie standard |
Intrebari frecvente
Cat costa RULMENT SARCINĂ SUPORT ARC?
Pretul pentru RULMENT SARCINĂ SUPORT ARC este 35.22 RON. Pretul include TVA.
Este RULMENT SARCINĂ SUPORT ARC in stoc?
Da, RULMENT SARCINĂ SUPORT ARC este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda RULMENT SARCINĂ SUPORT ARC?
Puteti comanda RULMENT SARCINĂ SUPORT ARC online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne