In stoc
Rezistor, ventilator habitaclu
27-1253#sp_347045
10 in stoc
44.38RONTVA inclus
1
Descriere
Rezistor ventilator habitaclu Maxgear, controlează viteza fluxului de aer în sistemul de climatizare. Permite reglarea celor mai variabile viteze de ventilare pentru confort optim. Fabricat din materiale electronice de calitate, cu rezistență termică excelentă și eficiență energetică, garantând funcționare fiabilă și longevitate.
Vehicule compatibile(6)
Intrebari frecvente
Cat costa Rezistor, ventilator habitaclu?
Pretul pentru Rezistor, ventilator habitaclu este 44.38 RON. Pretul include TVA.
Este Rezistor, ventilator habitaclu in stoc?
Da, Rezistor, ventilator habitaclu este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Rezistor, ventilator habitaclu?
Puteti comanda Rezistor, ventilator habitaclu online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne