PERNĂ SILICON MERCEDES KLASA M/ R/ GL 05-15 SPATE
Descriere
Pernă de silicon pentru suspensie spate Mercedes Klasa M, R și GL, perioada 2005-2015. Maxgear garantează amortizare superioară și stabilitate în viraje. Material rezistent la ozon și radiații UV. Confort și siguritate crescută pentru pasageri.
Perna de silicon pentru suspensie spate Mercedes Klasa M, R si GL din perioada 2005-2015, fabricata de Maxgear, este o componenta specializada care asigura amortizare superioara si stabilitate crescuta in virajele rapide ale acestor vehicule grele de lux. Materialul silicon utilizat de Maxgear este rezistent la ozon si radiatii ultraviolete, ceea ce garanteaza durabilitate pe termen lung chiar si in conditii de expunere solara intensa. Perna de suspensie joaca rol crucial in mentinerea nivelului vehiculului, prevenind scufundarea excesiva in coturi si asigurând confort superior pentru pasageri. Designul precis al geometriei permite integrare perfecta cu sistemul de suspensie pneumatica al Mercedes, mentinand caracteristicile de handling originale. Proprietatile elastice ale siliconeului asigura amortizare progresiva a sarcini variabile.
Informatii montaj
Ridicati vehiculul cu echipament profesional asigurând suport sigur. Deconectati sistemul de suspensie pneumatica inainte de schimbarea pernei. Asigurati-va ca noua perna este bine fixata si nivelul vehiculului este reset.
Despre Maxgear
Maxgear utilizeaza silicon premium rezistent la conditii extreme. Amortizare optimizata pentru confort si siguranta in viraj. Garantie extinsa cu certificare de calitate internationala.
Specificatii tehnice
| brand | Maxgear |
| functie | Amortizare si stabilitate |
| pozitie | Suspensie spate |
| material | Silicon rezistent UV-ozon |
| compatibilitate | Mercedes M, R, GL (2005-2015) |
Intrebari frecvente
Cat costa PERNĂ SILICON MERCEDES KLASA M/ R/ GL 05-15 SPATE?
Pretul pentru PERNĂ SILICON MERCEDES KLASA M/ R/ GL 05-15 SPATE este 59.70 RON. Pretul include TVA.
Este PERNĂ SILICON MERCEDES KLASA M/ R/ GL 05-15 SPATE in stoc?
Da, PERNĂ SILICON MERCEDES KLASA M/ R/ GL 05-15 SPATE este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda PERNĂ SILICON MERCEDES KLASA M/ R/ GL 05-15 SPATE?
Puteti comanda PERNĂ SILICON MERCEDES KLASA M/ R/ GL 05-15 SPATE online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne