In stoc
Filtru aer
26-2786#sp_221814
10 in stoc
26.34RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru aer Maxgear eficient pentru sistem de ingestie motor, filtrează particulele fine și microscopice. Oferă protecție superioară la motor, menține fluxul optim de aer, îmbunătățește consumul de combustibil și asigură funcționare liniștită și fiabilă a motorului.
Vehicule compatibile(23)
F-PACE (X761) 5.0 SVR P550 MHEV 2020 - prezent
Electric
F-PACE (X761) 3.0 P400 MHEV 2020 - prezent
Electric
F-PACE (X761) 3.0 D300 MHEV 2020 - prezent
Electric
F-PACE (X761) 5.0 SCV8 SVR AWD 2018 - prezent
Benzina
F-PACE (X761) 3.0 SCV6 AWD 2015 - prezent
Benzina
F-PACE (X761) 3.0 SDV6 AWD 2015 - prezent
Benzina
F-PACE (X761) 3.0 SCV6 AWD 2015 - prezent
Benzina
XE (X760) 5.0 SVO PROJECT 8 2018 - prezent
Benzina
XE (X760) 3.0 S 2017 - prezent
Benzina
XE (X760) 3.0 S 2015 - prezent
Benzina
XF II (X260) 3.0 2015 - prezent
Benzina
XF II (X260) 3.0 AWD 2015 - prezent
Benzina
XF II (X260) 3.0 AWD 2015 - prezent
Benzina
XF II (X260) 3.0 D 2015 - prezent
Benzina
XF II (X260) 3.0 2015 - prezent
Benzina
XF SPORTBRAKE (X260) 3.0 2017 - prezent
Benzina
XF SPORTBRAKE (X260) 3.0 D 2017 - prezent
Benzina
XF SPORTBRAKE (X260) 3.0 AWD 2017 - prezent
Benzina
RANGE ROVER VELAR (L560) 3.0 D300 MHEV 4x4 2020 - prezent
Electric
RANGE ROVER VELAR (L560) 3.0 P400 MHEV 4x4 2020 - prezent
Electric
RANGE ROVER VELAR (L560) 3.0 D275 SDV6 4x4 2018 - prezent
Benzina
RANGE ROVER VELAR (L560) 3.0 D300 SDV6 4x4 2017 - prezent
Benzina
RANGE ROVER VELAR (L560) 3.0 P380 SCV6 4x4 2017 - prezent
Benzina
Intrebari frecvente
Cat costa Filtru aer?
Pretul pentru Filtru aer este 26.34 RON. Pretul include TVA.
Este Filtru aer in stoc?
Da, Filtru aer este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Filtru aer?
Puteti comanda Filtru aer online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne