In stoc
Filtru aer
26-1309#sp_189761
10 in stoc
22.56RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru aer Maxgear de performanță superioară, protejează motorul de contaminanți și pulbere. Optimizează fluxul de aer și eficiența motorului. Design robuust, ușor de întreținut, asigură calitate optimă a aerului de intrare pentru combustie corectă.
Vehicule compatibile(8)
MINI (R50, R53) Cooper S 2004 - 2006
Benzina
MINI (R50, R53) One 2003 - 2006
Benzina
MINI (R50, R53) Cooper S 2002 - 2006
Benzina
MINI (R50, R53) One 2001 - 2006
Benzina
MINI (R50, R53) Cooper 2001 - 2006
Benzina
MINI Convertible (R52) Cooper S 2004 - 2008
Benzina
MINI Convertible (R52) One 2004 - 2007
Benzina
MINI Convertible (R52) Cooper 2004 - 2008
Benzina
Intrebari frecvente
Cat costa Filtru aer?
Pretul pentru Filtru aer este 22.56 RON. Pretul include TVA.
Este Filtru aer in stoc?
Da, Filtru aer este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Filtru aer?
Puteti comanda Filtru aer online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne