In stoc
Etrier frână
82-0854#sp_156166
10 in stoc
147.71RONTVA inclus
1
Descriere
Etrier frână Maxgear pentru sistem de frânare hidraulic. Componență robustă care asigură forță de frânare consistentă și sigură. Rezistent la coroziune și temperaturi ridicate. Montaj fiabil pe discurile de frână. Performanță de frânare optimă și durabilitate pe termen lung.
Intrebari frecvente
Cat costa Etrier frână?
Pretul pentru Etrier frână este 147.71 RON. Pretul include TVA.
Este Etrier frână in stoc?
Da, Etrier frână este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Etrier frână?
Puteti comanda Etrier frână online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne