In stoc
Disc frână
19-0772#sp_13108
10 in stoc
84.15RONTVA inclus
1
Descriere
Disc frână Maxgear de calitate superioară, utilizat pentru sisteme de frânare eficiente. Oferă performanță sigură și fiabilă în diverse condiții de conducere. Rezistent la temperaturi ridicate și uzură accelerată. Fabricație precisă cu toleranțe stricte. Garantează opriri sigure și confortabile pentru siguranța pasagerilor.
Vehicule compatibile(100)
ASTRA G CLASSIC (T98) 1.6 (F08, F48) 2006 - 2008
BenzinaF08
ASTRA G CLASSIC (T98) 1.6 16V (F08, F48) 2004 - 2006
BenzinaF08
ASTRA G CLASSIC (T98) 1.4 16V (F08, F48) 2004 - 2009
BenzinaF08
ASTRA G CLASSIC (T98) 1.7 CDTI (F08, F48) 2004 - 2009
DieselF08
ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.4 (F35) 2007 - 2009
BenzinaF35
ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.6 2006 - 2009
Benzina
ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.7 CDTI 2004 - 2009
Diesel
ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.6 2004 - 2006
Benzina
ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.4 16V 2004 - 2007
Benzina
ASTRA G CLASSIC Saloon (T98) 1.6 16V (F69) 2004 - 2008
BenzinaF69
ASTRA G CLASSIC Saloon (T98) 1.4 16V (F69) 2004 - 2009
BenzinaF69
ASTRA G Convertible (T98) 1.6 (F67) 2003 - 2005
BenzinaF67
ASTRA G Convertible (T98) 1.8 16V (F67) 2001 - 2005
BenzinaF67
ASTRA G Convertible (T98) 1.6 16V (F67) 2001 - 2005
BenzinaF67
ASTRA G Coupe (T98) 1.8 16V (F07) 2000 - 2005
BenzinaF07
ASTRA G Coupe (T98) 1.6 16V (F07) 2000 - 2005
BenzinaF07
ASTRA G Coupe (T98) 1.6 16V (F07) 2000 - 2005
BenzinaF07
ASTRA G Coupe (T98) 1.8 16V (F07) 2000 - 2000
BenzinaF07
ASTRA G Estate (T98) 1.7 CDTI (F35) 2003 - 2004
DieselF35
ASTRA G Estate (T98) 1.6 LPG (F35) 2002 - 2004
CNG/LPGF35
ASTRA G Estate (T98) 1.6 (F35) 2002 - 2004
BenzinaF35
ASTRA G Estate (T98) 1.8 16V (F35) 2000 - 2004
BenzinaF35
ASTRA G Estate (T98) 1.7 DTI 16V (F35) 2000 - 2004
BenzinaF35
ASTRA G Estate (T98) 1.6 (F35) 2000 - 2004
BenzinaF35
ASTRA G Estate (T98) 1.2 16V (F35) 2000 - 2004
BenzinaF35
ASTRA G Estate (T98) 2.0 DTI 16V (F35) 1999 - 2004
BenzinaF35
ASTRA G Estate (T98) 1.7 TD (F35) 1998 - 2000
BenzinaF35
ASTRA G Estate (T98) 1.6 16V (F35) 1998 - 2004
BenzinaF35
ASTRA G Estate (T98) 1.6 (F35) 1998 - 2000
BenzinaF35
ASTRA G Estate (T98) 1.6 LPG (F35) 1998 - 2004
CNG/LPGF35
ASTRA G Estate (T98) 1.4 LPG (F35) 1998 - 2004
CNG/LPGF35
ASTRA G Estate (T98) 1.8 16V (F35) 1998 - 2000
BenzinaF35
ASTRA G Estate (T98) 2.0 DI (F35) 1998 - 2004
BenzinaF35
ASTRA G Estate (T98) 1.4 16V (F35) 1998 - 2004
BenzinaF35
ASTRA G Estate (T98) 1.2 16V (F35) 1998 - 2000
BenzinaF35
ASTRA G Estate Van (F70) 1.6 (F70) 2004 - 2004
BenzinaF70
ASTRA G Estate Van (F70) 1.7 CDTi (F70) 2003 - 2004
DieselF70
ASTRA G Estate Van (F70) 1.6 (F70) 2000 - 2005
BenzinaF70
ASTRA G Estate Van (F70) 1.7 DTI 16V (F70) 2000 - 2005
BenzinaF70
ASTRA G Estate Van (F70) 2.0 DTI (F70) 2000 - 2005
BenzinaF70
ASTRA G Estate Van (F70) 1.7 TD (F70) 1999 - 2005
BenzinaF70
ASTRA G Estate Van (F70) 1.6 (F70) 1999 - 2000
BenzinaF70
ASTRA G Estate Van (F70) 2.0 DI (F70) 1999 - 2005
BenzinaF70
ASTRA G Estate Van (F70) 1.2 (F70) 1998 - 2000
BenzinaF70
ASTRA G Estate Van (F70) 1.6 (F70) 1998 - 2004
BenzinaF70
ASTRA G Estate Van (F70) 1.4 (F70) 1998 - 2005
BenzinaF70
ASTRA G Hatchback (T98) 1.4 (F08, F48) 2007 - 2009
BenzinaF08
ASTRA G Hatchback (T98) 1.8 (F08, F48) 2003 - 2004
BenzinaF08
ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 CDTI (F08, F48) 2003 - 2005
DieselF08
ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 LPG (F08, F48) 2002 - 2007
CNG/LPGF08
+ 34 mai multe vehicule
ASTRA Hatchback 1.7 Di 2000 - 2003
Benzina
CORSA Estate 1.7 D 2000 - 2002
Benzina
CORSA Estate 1.6 GLS (35) 1997 - 2002
Benzina35
CORSA Hatchback 1.6 GS 1997 - 2002
Benzina
CORSA Hatchback 1.6 GLS (08, 68) 1994 - 2002
Benzina08
CORSA Hatchback 1.6 GSI 16V SFI (08) 1994 - 1997
Benzina08
CORSA Pickup 1.6 (80) 1994 - 2002
Benzina80
CORSA Saloon 1.7 D 2000 - 2002
Benzina
CORSA Saloon 1.6 GS 1997 - 2002
Benzina
CORSA Saloon 1.6 GLS (19) 1994 - 2002
Benzina19
ASTRA Mk IV (G) Convertible (T98) 1.6 16V 2003 - 2005
Benzina
ASTRA Mk IV (G) Convertible (T98) 1.8 16V 2001 - 2005
Benzina
ASTRA Mk IV (G) Convertible (T98) 1.6 16V 2001 - 2005
Benzina
ASTRA Mk IV (G) Coupe (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002 - 2005
Benzina
ASTRA Mk IV (G) Coupe (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002 - 2004
Benzina
ASTRA Mk IV (G) Coupe (T98) 1.8 16V 2000 - 2005
Benzina
Intrebari frecvente
Cat costa Disc frână?
Pretul pentru Disc frână este 84.15 RON. Pretul include TVA.
Este Disc frână in stoc?
Da, Disc frână este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Disc frână?
Puteti comanda Disc frână online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne