In stoc
DISC FRANA
19-1843#sp_24510
10 in stoc
73.97RONTVA inclus
1
Descriere
Disc de frână Maxgear de înaltă calitate, component esențială a sistemului de frânare. Asigură o decelerare eficientă și sigură a vehiculului. Fabricat din materiale rezistente la temperaturi ridicate. Compatibil cu diverse modele de autoturisme. Instalare simplă și durată lungă de exploatare. Certificat pentru siguranța rutieră.
Vehicule compatibile(14)
ACCORD VII (CL, CN) 2.4 2008 - 2012
Benzina
ACCORD VII (CL, CN) 2.4 (CL9) 2006 - 2008
BenzinaCL9
ACCORD VII (CL, CN) 2.0 2006 - 2008
Benzina
ACCORD VII (CL, CN) 3.0 2006 - 2008
Benzina
ACCORD VII (CL, CN) 2.4 Vtec 2006 - 2008
Benzina
ACCORD VII (CL, CN) 2.2 i-CTDi (CN1) 2004 - 2008
DieselCN1
ACCORD VII (CL, CN) 2.4 i 16V 2003 - 2008
Benzina
ACCORD VII (CL, CN) 2.0 (CL7) 2003 - 2008
BenzinaCL7
ACCORD VII (CL, CN) 2.4 (CL9) 2003 - 2008
BenzinaCL9
ACCORD VII (CL, CN) 2.0 All-wheel Drive (CL8) 2003 - 2008
BenzinaCL8
ACCORD VII (CM) 2.4 Vtec E (CM5) 2006 - 2008
BenzinaCM5
ACCORD VII (CM) 3.0 (CM6) 2005 - 2007
BenzinaCM6
ACCORD VII (CM) 3.0 (CM6) 2003 - 2005
BenzinaCM6
ACCORD VII (CM) 2.4 Vtec E (CM5) 2002 - 2005
BenzinaCM5
Intrebari frecvente
Cat costa DISC FRANA?
Pretul pentru DISC FRANA este 73.97 RON. Pretul include TVA.
Este DISC FRANA in stoc?
Da, DISC FRANA este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda DISC FRANA?
Puteti comanda DISC FRANA online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne