In stoc
DISC FRÂNĂ
19-0999#sp_93968
10 in stoc
77.87RONTVA inclus
1
Descriere
Disc de frână Maxgear cu tratament termic special pentru disipare optimă a căldurii. Compatibil cu plăcuţe de frână standard. Realizat din fontă de calitate superioară, rezistent la coroziune. Performanţă de frânare constantă în condiţii extreme.
Vehicule compatibile(79)
806 (221) 1.8 1995 - 2002
Benzina
EXPERT (224_) 1.9 D 2003 - 2006
Benzina
EXPERT (224_) 2.0 HDi 2000 - 2006
Diesel
EXPERT (224_) 2.0 HDI 2000 - 2006
Diesel
EXPERT (224_) 2.0 HDI 16V 2000 - 2006
Diesel
EXPERT (224_) 2.0 2000 - 2006
Benzina
EXPERT (224_) 1.9 D 1996 - 1998
Benzina
EXPERT (224_) 1.9 TD 1996 - 1998
Benzina
EXPERT (224_) 1.8 1996 - 2000
Benzina
EXPERT (224_) 1.9 TD 1996 - 2000
Benzina
EXPERT (224_) 1.6 1996 - 2000
Benzina
EXPERT Platform/Chassis (223) 2.0 HDI 2000 - 2006
Diesel
EXPERT Platform/Chassis (223) 2.0 HDi 2000 - 2006
Diesel
EXPERT Platform/Chassis (223) 2.0 HDi 2000 - 2006
Diesel
EXPERT Platform/Chassis (223) 1.9 D 1998 - 2001
Benzina
EXPERT Platform/Chassis (223) 1.6 1996 - 2000
Benzina
EXPERT Platform/Chassis (223) 1.9 D 1996 - 1998
Benzina
EXPERT Platform/Chassis (223) 1.9 TD 1996 - 2000
Benzina
EXPERT Platform/Chassis (223) 1.9 TD 1996 - 1998
Benzina
EXPERT Van (222) 2.0 2002 - 2006
Benzina
EXPERT Van (222) 2.0 HDI 2000 - 2006
Diesel
EXPERT Van (222) 2.0 HDI 2000 - 2006
Diesel
EXPERT Van (222) 2.0 HDI 2000 - 2006
Diesel
EXPERT Van (222) 1.9 D 70 1998 - 2006
Diesel
EXPERT Van (222) 1.9 TD 1996 - 1998
Benzina
EXPERT Van (222) 1.9 TD 1996 - 2000
Benzina
EXPERT Van (222) 1.8 1996 - 2000
Benzina
EXPERT Van (222) 1.6 1996 - 2000
Benzina
EXPERT Van (222) 1.9 D 1996 - 1998
Benzina
EVASION MPV (22, U6) 1.8 1997 - 2002
Benzina
EVASION MPV (22, U6) 1.8 1996 - 1996
Benzina
JUMPY I (U6U_) 2.0 HDi 110 2000 - 2006
Diesel
JUMPY I (U6U_) 2.0 i 16V 2000 - 2006
Benzina
JUMPY I (U6U_) 2.0 2000 - 2006
Benzina
JUMPY I (U6U_) 2.0 HDi 110 2000 - 2006
Diesel
JUMPY I (U6U_) 2.0 HDi 95 1999 - 2006
Diesel
JUMPY I (U6U_) 1.9 D 70 1998 - 2003
Diesel
JUMPY I (U6U_) 1.9 TD 1996 - 2003
Benzina
JUMPY I (U6U_) 1.6 1995 - 2000
Benzina
JUMPY I (U6U_) 1.9 D 1995 - 1998
Benzina
JUMPY I (U6U_) 1.9 TD 1995 - 2000
Benzina
JUMPY I Platform/Chassis (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 110 2003 - 2006
Diesel
JUMPY I Platform/Chassis (BU_, BV_, BW_, BX_) 1.9 TD 2000 - 2006
Benzina
JUMPY I Platform/Chassis (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 95 1999 - 2006
Diesel
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 110 2002 - 2006
Diesel
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 110 2001 - 2006
Diesel
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 2000 - 2006
Benzina
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 i 16V 2000 - 2006
Benzina
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 95 1999 - 2006
Diesel
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 D 70 1998 - 2006
Diesel
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 DT 1995 - 2000
Benzina
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 TD 1995 - 2000
Benzina
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.6 i 1995 - 2000
Benzina
JUMPY I Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 D 1995 - 1998
Benzina
SCUDO Bus (220_) 2.0 JTD 2004 - 2006
Diesel
SCUDO Bus (220_) 2.0 16V 2000 - 2006
Benzina
SCUDO Bus (220_) 2.0 JTD 1999 - 2006
Diesel
SCUDO Bus (220_) 2.0 JTD 16V 1999 - 2006
Diesel
SCUDO Bus (220_) 1.9 D 1998 - 2006
Benzina
SCUDO Bus (220_) 1.9 TD 1996 - 2006
Benzina
SCUDO Bus (220_) 1.9 D 1996 - 1998
Benzina
SCUDO Bus (220_) 1.9 TD Eco 1996 - 2006
Benzina
SCUDO Bus (220_) 1.6 1996 - 2006
Benzina
SCUDO Platform/Chassis (220_) 2.0 JTD 2002 - 2006
Diesel
SCUDO Platform/Chassis (220_) 2.0 JTD 16V 1999 - 2006
Diesel
SCUDO Platform/Chassis (220_) 2.0 JTD 1999 - 2006
Diesel
SCUDO Platform/Chassis (220_) 1.9 D 1998 - 2006
Benzina
SCUDO Platform/Chassis (220_) 1.6 1996 - 2006
Benzina
SCUDO Platform/Chassis (220_) 1.9 TD 1996 - 2006
Benzina
SCUDO Van (220_) 2.0 JTD 2002 - 2006
Diesel
SCUDO Van (220_) 2.0 2000 - 2006
Benzina
SCUDO Van (220_) 2.0 JTD 1999 - 2006
Diesel
SCUDO Van (220_) 2.0 JTD 16V 1999 - 2006
Diesel
SCUDO Van (220_) 1.9 TD 1998 - 2006
Benzina
SCUDO Van (220_) 1.9 D 1998 - 2006
Benzina
SCUDO Van (220_) 1.9 D 1996 - 2006
Benzina
SCUDO Van (220_) 1.9 TD 1996 - 2006
Benzina
SCUDO Van (220_) 1.6 1996 - 2006
Benzina
ULYSSE (220_) 1.8 (220.BB5) 1997 - 2002
Benzina220.BB5
Intrebari frecvente
Cat costa DISC FRÂNĂ?
Pretul pentru DISC FRÂNĂ este 77.87 RON. Pretul include TVA.
Este DISC FRÂNĂ in stoc?
Da, DISC FRÂNĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda DISC FRÂNĂ?
Puteti comanda DISC FRÂNĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne