Cap de bară
Descriere
Cap de bară Maxgear de calitate superioară, proiectat pentru a asigura o legătură sigură și stabilă a sistemului de direcție. Fabricat din oțel rezistent, garantează durabilitate și performanță optimă. Instalare simplă și compatibilă cu diverse modele de vehicule. Essential pentru menținerea integrității suspensiei.
Capul de bară Maxgear de calitate superioară este proiectat pentru a asigura o legătură sigură și stabilă a sistemului de direcție, fiind o componentă esențială pentru menținerea integrității suspeniei vehiculului. Fabricat din oțel rezistent, garantează durabilitate excepțională și performanță optimă chiar și în condiții de conducere dificile. Designul ingineresc avansat asigură o transmitere precisă a forțelor de direcționare și o stabilitate excepțională la viraje. Instalarea simplă și compatibilitatea cu diverse modele de vehicule îl fac o alegere practica pentru orice proprietar de mașină. Maxgear asigură că fiecare cap de bară trece prin control de calitate riguros, garantând fiabilitate și siguranță. Înlocuirea la timp a acestei componente contribuie semnificativ la performanța globală a sistemului de direcție.
Informatii montaj
Demontați componenta veche folosind cheia corespunzătoare pentru piuliță. Instalați capul de bară nou pe aceleași puncte de fixare. Asigurați strângerea corespunzătoare și verificați mobilitatea sistemului de direcție.
Despre Maxgear
Maxgear este cunoscut pentru piese de direcție și suspensie cu calitate certificată. Oferă garanție completă și suport tehnic disponibil. Produs cu standarde europene stricte și testat riguros.
Specificatii tehnice
| Marca | Maxgear |
| Funcție | Legătură sistem direcție |
| Material | Oțel rezistent |
| Beneficiu | Durabilitate și performanță |
| Tip component | Cap de bară |
Intrebari frecvente
Cat costa Cap de bară?
Pretul pentru Cap de bară este 36.54 RON. Pretul include TVA.
Este Cap de bară in stoc?
Da, Cap de bară este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Cap de bară?
Puteti comanda Cap de bară online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne