In stoc
Cap de bară
69-1226#sp_230771
7 in stoc
41.27RONTVA inclus
1
Descriere
Cap de bară Maxgear, component esențială a sistemului de direcție. Asigură transmiterea precisă a comenzilor de direcție și menține alinerea corespunzătoare a roților. Fabricat din materiale durabile pentru longevitate și fiabilitate în exploatare.
Intrebari frecvente
Cat costa Cap de bară?
Pretul pentru Cap de bară este 41.27 RON. Pretul include TVA.
Este Cap de bară in stoc?
Da, Cap de bară este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Cap de bară?
Puteti comanda Cap de bară online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne