Bușon, umplere ulei
Descriere
Bușon de umplere pentru rezervorul de ulei motor, fabricat de Maxgear. Asigură etanșeitatea și previne scurgerea uleiului. Montaj rapid și sigur pe dop rezervor. Compatibil cu diverse modele de automobile. Piesa esențială pentru menținerea nivelului optim al uleiului.
Bușonul de umplere pentru rezervorul de ulei motor marca Maxgear este o piesa de înlocuire esențială care asigură etanșeitatea perfectă a sistemului de lubrifiere. Fabricat cu atenție la detalii, acest component previne eficient scurgerile de ulei care pot duce la deteriorarea motorului și la pierderi de performanță. Piesa este compatibilă cu diverse modele de automobile și se montează rapid și sigur pe dop rezervor fără complicații. Menținerea etanșeității corecte este crucială pentru a asigura nivelul optim al uleiului motor, ceea ce este fundamental pentru protecția componentelor interne ale motorului. Calitatea constructivă și prețul accesibil fac din acest bușon o alegere economică pentru orice proprietar de vehicul care dorește să evite problemele costisitoare legate de scurgeri de ulei.
Informatii montaj
Instalarea se realizează prin înlocuirea directă a bușonului vechi pe dop rezervor de ulei. Procesul este simplu și rapid, putând fi efectuat în câteva minute fără necesitatea unor instrumente speciale.
Despre Maxgear
Maxgear produce componente de calitate ridicată cu prețuri competitive. Produsele sunt testate pentru durabilitate și compatibilitate pe mai multe modele de vehicle.
Specificatii tehnice
| tip | Bușon umplere ulei |
| brand | Maxgear |
| montaj | Rapid și sigur |
| funcție | Etanșeitate și preventie scurgeri |
| compatibilitate | Multiple modele automobile |
Intrebari frecvente
Cat costa Bușon, umplere ulei?
Pretul pentru Bușon, umplere ulei este 16.32 RON. Pretul include TVA.
Este Bușon, umplere ulei in stoc?
Da, Bușon, umplere ulei este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Bușon, umplere ulei?
Puteti comanda Bușon, umplere ulei online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne