Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Descriere
Componență esențială a sistemului de suspensie Maxgear, bratul stabilizatorului asigură stabilitatea vehiculului în curbe și manevre. Fabricat din materiale de înaltă rezistență, acest brat de suspensie îmbunătățește controlul direcției și confortul de condus. Compatibil cu diverse modele de automobile, garantând durabilitate și performanță optimală pe termen lung.
Intrebari frecvente
Cat costa Brat/bieleta suspensie, stabilizator?
Pretul pentru Brat/bieleta suspensie, stabilizator este 28.99 RON. Pretul include TVA.
Este Brat/bieleta suspensie, stabilizator in stoc?
Da, Brat/bieleta suspensie, stabilizator este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Brat/bieleta suspensie, stabilizator?
Puteti comanda Brat/bieleta suspensie, stabilizator online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne