In stoc
Braț/bielă suspensie, stabilizator
72-2315#sp_24746
10 in stoc
42.54RONTVA inclus
1
Descriere
Braț/bielă suspensie stabilizator Maxgear, componentă critică a sistemului de suspensie. Contribuie la stabilitatea laterală și controlul mișcării caroseriei. Fabricat cu toleranțe precise pentru alinierea corectă a roților.
Intrebari frecvente
Cat costa Braț/bielă suspensie, stabilizator?
Pretul pentru Braț/bielă suspensie, stabilizator este 42.54 RON. Pretul include TVA.
Este Braț/bielă suspensie, stabilizator in stoc?
Da, Braț/bielă suspensie, stabilizator este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Braț/bielă suspensie, stabilizator?
Puteti comanda Braț/bielă suspensie, stabilizator online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne