In stoc
BOBINĂ DE INDUCȚIE
13-0296#sp_336604
9 in stoc
48.02RONTVA inclus
1
Descriere
Bobină de inducție Maxgear pentru sisteme de aprindere moderne. Asigură producerea tensiunii mari necesare pentru aprinderea combustibilului. Construcție robustă cu izolare electrică superioară. Compatibilitate cu motoare benzină diverse. Performanță optimă și fiabilitate garantată. Instalare directă pe motor.
Intrebari frecvente
Cat costa BOBINĂ DE INDUCȚIE?
Pretul pentru BOBINĂ DE INDUCȚIE este 48.02 RON. Pretul include TVA.
Este BOBINĂ DE INDUCȚIE in stoc?
Da, BOBINĂ DE INDUCȚIE este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda BOBINĂ DE INDUCȚIE?
Puteti comanda BOBINĂ DE INDUCȚIE online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne