In stoc
BOBINA DE INDUCTIE
13-0141#sp_83574
10 in stoc
70.79RONTVA inclus
1
Descriere
Bobina de inducție Maxgear pentru sistem de aprindere. Generează tensiune înaltă necesară producerii scânteii în bujii. Componenta fiabilă și durabilă, asigură funcționare optimă a motorului în orice condiție climaterică sau de condus.
Intrebari frecvente
Cat costa BOBINA DE INDUCTIE?
Pretul pentru BOBINA DE INDUCTIE este 70.79 RON. Pretul include TVA.
Este BOBINA DE INDUCTIE in stoc?
Da, BOBINA DE INDUCTIE este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda BOBINA DE INDUCTIE?
Puteti comanda BOBINA DE INDUCTIE online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne