In stoc
Arc spiral
60-0007D#sp_247798
10 in stoc
68.59RONTVA inclus
1
Descriere
Arc spiral marca Maxgear pentru sisteme de suspensie și mecanisme de echilibrare. Fabricat din oțel de înaltă calitate cu tratament special. Asigură elasticitate constantă și confort de conducere. Rezistență la coroziune și oboseală. Compatibil cu diverse tipuri de vehicule și sisteme de suspensie.
Intrebari frecvente
Cat costa Arc spiral?
Pretul pentru Arc spiral este 68.59 RON. Pretul include TVA.
Este Arc spiral in stoc?
Da, Arc spiral este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Arc spiral?
Puteti comanda Arc spiral online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne