
In stoc
Filtru ulei
HU7009Z#sp_28456
10 in stoc
29.95RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru de ulei Mann-Filter de înaltă performanță, proiectat pentru filtrare optimală a uleiului motor. Ofertă protecție superioară motorului împotriva particulelor și contaminanților. Construcție robustă cu mediu de filtrare premium, asigură funcționarea eficientă și durată de viață lungă a motorului.
Vehicule compatibile(100)
AURIS (_E15_) 2.0 D-4D (ADE150_, ADE150R) 2006 - 2012
AURIS (_E15_) 2.2 D (ADE157_, ADE151_, ADE151R, ADE157R) 2006 - 2012
AURIS (_E18_) 2.0 D-4D (ADE186_, ADE186R) 2012 - 2015
AURIS Estate (_E18_) 2.0 D-4D (ADE186_) 2013 - 2015
AVENSIS (_T25_) 2.0 D-4D (ADT250_, ADT250R) 2006 - 2008
AVENSIS (_T25_) 2.2 D-CAT (ADT251_, ADT251R) 2005 - 2008
AVENSIS (_T25_) 2.2 D-4D (ADT251_, ADT251R) 2005 - 2008
AVENSIS Estate (_T25_) 2.0 D-4D (ADT250_, ADT250R) 2006 - 2008
AVENSIS Estate (_T25_) 2.2 D-CAT (ADT251_, ADT251R) 2005 - 2008
AVENSIS Estate (_T25_) 2.2 D-4D (ADT251_, ADT251R) 2005 - 2008
AVENSIS Estate (_T27_) 2.0 D-4D (ADT270_, ADT270R) 2011 - 2018
AVENSIS Estate (_T27_) 2.0 D-4D (ADT270_, ADT270R) 2008 - 2018
AVENSIS Estate (_T27_) 2.2 D-4D (ADT271_, ADT271R) 2008 - 2018
AVENSIS Estate (_T27_) 2.2 D-4D (ADT271_, ADT271R) 2008 - 2018
AVENSIS Saloon (_T25_) 2.0 D-4D (ADT250_, ADT250R) 2006 - 2008
AVENSIS Saloon (_T25_) 2.2 D-4D (ADT251_, ADT251R) 2005 - 2008
AVENSIS Saloon (_T25_) 2.2 D-CAT (ADT251_, ADT251R) 2005 - 2008
AVENSIS Saloon (_T27_) 2.0 D-4D (ADT270_, ADT270R) 2011 - 2018
AVENSIS Saloon (_T27_) 2.2 D-4D (ADT271_, ADT271R) 2008 - 2018
AVENSIS Saloon (_T27_) 2.0 D-4D (ADT270_, ADT270R) 2008 - 2018
AVENSIS Saloon (_T27_) 2.2 D-4D (ADT271_, ADT271R) 2008 - 2018
COROLLA Saloon (_E15_) 2.0 D-4D (ADE150) 2006 - 2014
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R) 2005 - 2009
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R) 2005 - 2009
CROWN (CRS_, JZS_, GRS18_, UZS_) 3.0 (GRS182) 2004 - 2008
FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15_) 2010 - 2014
FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15_, GSJ15R) 2010 - prezent
FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 (GSJ15) 2010 - 2014
FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15_) 2007 - 2014
FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 (GSJ15) 2006 - 2011
HIACE V Van (TRH2__, KDH2__, LH2__, GDH2__) 2.0 (TRH200) 2004 - 2019
LAND CRUISER (_J25_) 2.8 D MHEV 4x4 (GDJ251) 2024 - prezent
LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 4.0 4x4 (GRJ79, GRJ76, GRJ71) 2007 - prezent
LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.0 (GRJ200_, GRJ200R) 2010 - prezent
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 VVTi (GRJ150_, GRJ150R, GRJ150W) 2012 - prezent
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 VVTi (GRJ150, GRJ151) 2010 - prezent
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 Dual VVTi (GRJ150_) 2009 - prezent
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 VVT-i (GRJ150_, GRJ125_, GRJ150) 2009 - prezent
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 VVTi (GRJ150) 2009 - prezent
MARK X I (GRX12_) 3.0 VVTi (GRX121) 2004 - 2009
MARK X I (GRX12_) 2.5 VVTi (GRX120_, GRX120) 2004 - 2009
MARK X I (GRX12_) 3.0 VVTi (GRX121) 2004 - 2009
RAV 4 III (_A3_) 2.2 D (ALA35_) 2008 - 2013
RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R) 2008 - 2013
RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R) 2006 - 2012
RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R) 2006 - 2013
RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30) 2005 - 2010
RAV 4 IV (_A4_) 2.0 D 4WD (ALA41_) 2013 - 2018
RAV 4 IV (_A4_) 2.0 D (ALA40_, ALA40R) 2012 - 2018
RAV 4 IV (_A4_) 2.2 D 4WD (ALA49) 2012 - 2019
+ 6 mai multe vehicule
GS (_L1_) 450h (GWL10) 2018 - prezent
GS (_L1_) 350 (GRL10_, GWL10_, GRL15_, GRL12_, GRL10R, GRL12R,... 2012 - prezent
GS (_L1_) 250 (GRL11_, GRL11R) 2012 - prezent
GS (_L1_) 450h (GWL10_, GWL10, GWL10R) 2012 - 2018
GS (_L1_) 450h (GWL10_, GWL10R) 2012 - 2018
GS (_L1_) 350 AWD (GRL15) 2012 - prezent
GS (_L1_) 350 (GRL10_, GWL10_, GRL10R, GRL12) 2012 - prezent
GS (_L1_) 350 (GRL10_) 2012 - prezent
GS (_L1_) 350 (GRL10_) 2011 - prezent
GS (_L1_) 350 AWD (GRL15_, GRL16_, GRL15R) 2011 - prezent
GS (_S19_) 460 (URS190_) 2008 - 2011
GS (_S19_) 460 (URS190_, URS190R) 2007 - 2011
GS (_S19_) 450h (GRS191_, GWS191_, GRS191R, GWS191R) 2006 - 2011
GS (_S19_) 300 (GRS190_) 2005 - 2011
GS (_S19_) 350 (GRS196) 2005 - 2012
GS (_S19_) 300 (GRS190_, GRS190R) 2005 - 2011
GX (URJ15_, GRJ15_) 400 4WD (GRJ158) 2012 - prezent
GX (URJ15_, GRJ15_) 460 4WD (URJ150) 2010 - prezent
GX (URJ15_, GRJ15_) 460 4WD (URJ150) 2010 - prezent
IS C (GSE2_) 250 (GSE20) 2009 - 2015
IS II (_E2_) 250 (GSE20_, GSE20R) 2010 - 2013
IS II (_E2_) 200d (ALE20_, ALE20R) 2010 - 2012
IS II (_E2_) 250 AWD (GSE25_, GSE25R) 2010 - 2013
IS II (_E2_) 350 AWD (GSE26) 2010 - 2013
IS II (_E2_) 250 AWD (GSE25_) 2005 - 2013
IS II (_E2_) 250 (GSE20) 2005 - 2013
IS II (_E2_) 350 (GSE21_, GSE21R) 2005 - 2013
IS II (_E2_) 220d (ALE20) 2005 - 2012
IS III (_E3_) 350 AWD (GSE36) 2017 - prezent
IS III (_E3_) 250 AWD (GSE35_) 2013 - prezent
IS III (_E3_) 250 (GSE30_, GSE30R) 2013 - 2015
LS (_F4_) 460 AWD (USF45, USF46) 2012 - prezent
LS (_F4_) 460 (USF40) 2012 - prezent
LS (_F4_) 460 (USF40, USF41) 2012 - prezent
LS (_F4_) 460 (USF40, USF41) 2012 - prezent
LS (_F4_) 460 AWD (USF45) 2009 - prezent
LS (_F4_) 460 (USF41) 2009 - prezent
LS (_F4_) 460 (USF40) 2008 - prezent
LS (_F4_) 460 AWD (USF45, USF46) 2008 - prezent
LS (_F4_) 600h AWD (UVF45, UVF46) 2007 - prezent
LS (_F4_) 460 (USF40) 2006 - prezent
LS (_F4_) 460 (USF40, USF41) 2006 - prezent
LS (_F4_) 460 4WD (USF45, USF46) 2006 - prezent
Intrebari frecvente
Cat costa Filtru ulei?
Pretul pentru Filtru ulei este 29.95 RON. Pretul include TVA.
Este Filtru ulei in stoc?
Da, Filtru ulei este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Filtru ulei?
Puteti comanda Filtru ulei online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Mann-Filter
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne