In stoc
PROIECTOR FARURI
712436901110#sp_147985
2 in stoc
509.89RONTVA inclus
1
Descriere
Proiector faruri Magneti Marelli de calitate OEM pentru iluminare optimală și vizibilitate excelentă. Lentilă din policarbonat transparent și reflector specular din aluminiu. Asigură distribuție uniformă a luminii. Durabil și rezistent la impacturi.
Intrebari frecvente
Cat costa PROIECTOR FARURI?
Pretul pentru PROIECTOR FARURI este 509.89 RON. Pretul include TVA.
Este PROIECTOR FARURI in stoc?
Da, PROIECTOR FARURI este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda PROIECTOR FARURI?
Puteti comanda PROIECTOR FARURI online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Magneti Marelli
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne