In stoc
Lampă spate
714081590202#sp_200319
4 in stoc
406.69RONTVA inclus
1
Descriere
Lampă de iluminare spate Magneti Marelli pentru semnalizare și frânare. Dimensiuni standard compatibile cu majoritatea vehiculelor moderne. Oferă vizibilitate excelentă și durabilitate înaltă în condiții de trafic intens.
Intrebari frecvente
Cat costa Lampă spate?
Pretul pentru Lampă spate este 406.69 RON. Pretul include TVA.
Este Lampă spate in stoc?
Da, Lampă spate este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Lampă spate?
Puteti comanda Lampă spate online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Magneti Marelli
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne