Set ambreiaj
Descriere
Set ambreiaj complet marca LuK, include disc, presă și rulment de debrayage. Engineered pentru performanță maximă și durabilitate pe termen lung. Garantează transmisie de putere eficientă, amortizare vibrații și angajare lină a vitezelor.
Set ambreiaj complet marca LuK reprezintă soluția ideală pentru înlocuirea componentelor uzate ale sistemului de transmisie. Acest set include disc de ambreiaj, presă hidraulică și rulment de debrayage, fiind engineered pentru performanță maximă și durabilitate pe termen lung. Produsul garantează o transmisie de putere eficientă, cu amortizare superioară a vibrațiilor și angajare lină a vitezelor. Fabricația germană de înaltă calitate asigură fiabilitate și rezistență în condiții intense de conducere. Instalarea este simplă și accesibilă, iar funcționarea pe termen lung este garantată prin certificările și testele riguroase. Ideal pentru proprietarii care doresc o soluție completă și fiabilă pentru sistemul de ambreiaj.
Informatii montaj
Recomandăm instalarea de către un specialist autorizat pentru a asigura alinearea corectă și funcționarea optimă. Se recomandă înlocuirea simultană a tuturor componentelor setului. După instalare, efectuați o perioadă de rodaj pentru optimizarea performanței.
Despre LuK
LuK este lider mondial în fabricarea componentelor de ambreiaj cu tehnologie germană avansată. Produsele LuK sunt testate riguros și certificate pentru calitate și durabilitate superioară.
Specificatii tehnice
| brand | LuK |
| origine | Germania |
| tip_set | Complet (disc + presă + rulament) |
| certificare | ISO/TS 16949 |
| material_disc | Fricțiune înaltă calitate |
Intrebari frecvente
Cat costa Set ambreiaj?
Pretul pentru Set ambreiaj este 625.98 RON. Pretul include TVA.
Este Set ambreiaj in stoc?
Da, Set ambreiaj este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set ambreiaj?
Puteti comanda Set ambreiaj online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la LuK
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne