In stoc
Amortizor KYB
341127#sp_114501
9 in stoc
239.34RONTVA inclus
1
Descriere
Amortizor de suspensie marca KYB, component de calitate pentru sisteme de suspensie. Oferă confort de conducere superior și stabilitate optimă a vehiculului pe orice tip de cale. Tehnologie avansată cu performance durabilă și rezistență la coroziune.
Intrebari frecvente
Cat costa Amortizor KYB?
Pretul pentru Amortizor KYB este 239.34 RON. Pretul include TVA.
Este Amortizor KYB in stoc?
Da, Amortizor KYB este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Amortizor KYB?
Puteti comanda Amortizor KYB online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la KYB
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne