
FILTRU AER
Descriere
Filtru aer marca Kn, sistem de filtrare eficient pentru protecția motorului. Densitate optimă pentru retenția particulelor și menținerea debitului aerian. Design compact cu montare rapidă și ușoară. Reduce consumul de combustibil și îmbunătățește performanța motorului prin aer curat garantat.
Filtrul de aer marca KN utilizeaza un sistem de filtrare eficient cu densitate optimă pentru retenția particulelor si menținerea unui debit aerian ideal. Aceasta combinatie asigura ca motorul primeste aer curat fara a suferi de restrictii care ar putea reduce performanta. Design-ul compact permite montare rapida si ușoară pe majoritatea vehiculelor moderne. Prin aer curat garantat, acest filtru reduce consumul de combustibil si imbunatateste performanta globala a motorului. Materialele de inalta calitate asigura durabilitate pe termen lung si intretinere minima.
Informatii montaj
Montarea este rapida si ușoară - deschideti carcasa filtrului, inlocuiti filtrul vechi si asigurati etanseitatea. Nu necesita adaptori suplimentari sau scule speciale. Se recomanda verificarea starii filtrului lunar pentru performanta optima.
Despre Kn
KN este specialist in filtrare cu peste 50 ani de experiență. Produsele KN sunt folosite de producatorii auto de top din lume. Garanteaza performanta motorului si economie de combustibil.
Specificatii tehnice
| brand | KN |
| design | Compact cu montare rapidă |
| densitate | Optimă pentru retenție particule |
| tip_produs | Filtru aer |
| debit_aerian | Menținut la niveluri optime |
Intrebari frecvente
Cat costa FILTRU AER?
Pretul pentru FILTRU AER este 220.30 RON. Pretul include TVA.
Este FILTRU AER in stoc?
Da, FILTRU AER este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda FILTRU AER?
Puteti comanda FILTRU AER online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Kn
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne