
In stoc
Filtru aer | Kn
HA-1502#sp_115751
10 in stoc
230.06RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru de aer de înaltă calitate Kn pentru motoare cu combustie internă. Asigură protecția motorului împotriva particulelor de praf și impurități din aer. Ușor de instalat și înlocuit, cu eficiență filtrare superioară. Extinde durata de viață a motorului prin prevenirea uzurii componentelor interne.
Intrebari frecvente
Cat costa Filtru aer | Kn?
Pretul pentru Filtru aer | Kn este 230.06 RON. Pretul include TVA.
Este Filtru aer | Kn in stoc?
Da, Filtru aer | Kn este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Filtru aer | Kn?
Puteti comanda Filtru aer | Kn online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Kn
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne