
In stoc
Filtru aer
CM-8016#sp_160344
7 in stoc
220.30RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru aer KN eficient, protejează motorul de particule și impurități din aer. Asigură flux de aer optim pentru combustie corectă. Înlocuire ușoară și cost-efectiv. Performanță confirmată, prelungește durata de viață a motorului.
Intrebari frecvente
Cat costa Filtru aer?
Pretul pentru Filtru aer este 220.30 RON. Pretul include TVA.
Este Filtru aer in stoc?
Da, Filtru aer este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Filtru aer?
Puteti comanda Filtru aer online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Kn
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne