In stoc
SENZOR, TURAȚIE ROATĂ
ABS-284#sp_102107
4 in stoc
109.63RONTVA inclus
1
Descriere
Senzor turație roată JP Group pentru sistem ABS și control tracțiune. Detectare viteză precise pentru fiecare roată. Îmbunătățire stabilitate și siguranță frânare. Construcție rezistentă la umiditate și contaminare. Compatibilitate universală assured.
Intrebari frecvente
Cat costa SENZOR, TURAȚIE ROATĂ?
Pretul pentru SENZOR, TURAȚIE ROATĂ este 109.63 RON. Pretul include TVA.
Este SENZOR, TURAȚIE ROATĂ in stoc?
Da, SENZOR, TURAȚIE ROATĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SENZOR, TURAȚIE ROATĂ?
Puteti comanda SENZOR, TURAȚIE ROATĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la JP Group
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne