In stoc
MECANISM TENSIONARE, CUREA DISTRIBUTIE
BE-007#sp_36243
2 in stoc
171.56RONTVA inclus
1
Descriere
Mecanism tensionare curea distributie JP Group, menține tensiunea optimă a curelei. Previne alunecarea și uzura premieră a curelei distributiei. Fabricație de calitate, fiabilitate asigurată. Montare standardă, funcționare silențioasă și eficientă pe termen lung.
Vehicule compatibile(1)
Intrebari frecvente
Cat costa MECANISM TENSIONARE, CUREA DISTRIBUTIE?
Pretul pentru MECANISM TENSIONARE, CUREA DISTRIBUTIE este 171.56 RON. Pretul include TVA.
Este MECANISM TENSIONARE, CUREA DISTRIBUTIE in stoc?
Da, MECANISM TENSIONARE, CUREA DISTRIBUTIE este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda MECANISM TENSIONARE, CUREA DISTRIBUTIE?
Puteti comanda MECANISM TENSIONARE, CUREA DISTRIBUTIE online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la JP Group
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne