In stoc
FILTRU AER MOTO. YAMAHA MT-10 / SP 22-24
HFA4926#sp_334201
10 in stoc
72.66RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru aer de înaltă calitate pentru motocicletă Yamaha MT-10 și MT-10 SP, modele 2022-2024. Asigură o filtrare eficientă a aerului pentru performanță optimă a motorului. Construcție robustă, durabilă și ușor de înlocuit. Compatibil cu sistemele originale.
Intrebari frecvente
Cat costa FILTRU AER MOTO. YAMAHA MT-10 / SP 22-24?
Pretul pentru FILTRU AER MOTO. YAMAHA MT-10 / SP 22-24 este 72.66 RON. Pretul include TVA.
Este FILTRU AER MOTO. YAMAHA MT-10 / SP 22-24 in stoc?
Da, FILTRU AER MOTO. YAMAHA MT-10 / SP 22-24 este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda FILTRU AER MOTO. YAMAHA MT-10 / SP 22-24?
Puteti comanda FILTRU AER MOTO. YAMAHA MT-10 / SP 22-24 online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Hf
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne