In stoc
Girofar | Hella
2RL008061-111#sp_130820
2 in stoc
409.59RONTVA inclus
1
Descriere
Girofar Hella cu tehnologie LED modernă, oferind iluminare puternică și vizibilitate excelentă. Design compact și rezistent la condiții meteo adverse. Ideal pentru vehicule de urgență și transport. Consum energetic redus cu durata de viață extinsă. Montare rapidă și sigură.
Intrebari frecvente
Cat costa Girofar | Hella?
Pretul pentru Girofar | Hella este 409.59 RON. Pretul include TVA.
Este Girofar | Hella in stoc?
Da, Girofar | Hella este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Girofar | Hella?
Puteti comanda Girofar | Hella online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Hella
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne