In stoc
protectie stropire,disc frana
J3330805#sp_327403
1 in stoc
64.65RONTVA inclus
1
Vehicule compatibile(100)
CORDOBA (6L2) 1.6 16V 2006 - 2009
Benzina
CORDOBA (6L2) 1.4 16V 2006 - 2009
Benzina
CORDOBA (6L2) 1.2 12V 2006 - 2009
Benzina
CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 2005 - 2009
Diesel
CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 2005 - 2009
Diesel
CORDOBA (6L2) 1.6 2003 - 2009
Benzina
CORDOBA (6L2) 1.2 2002 - 2006
Benzina
CORDOBA (6L2) 1.4 16V 2002 - 2009
Benzina
CORDOBA (6L2) 2.0 2002 - 2009
Benzina
CORDOBA (6L2) 1.4 16V 2002 - 2007
Benzina
CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 2002 - 2005
Diesel
CORDOBA (6L2) 1.9 SDI 2002 - 2009
Benzina
CORDOBA (6L2) 1.9 TDI 2002 - 2009
Diesel
CORDOBA (6L2) 1.9 TDI 2002 - 2009
Diesel
IBIZA III (6L1) 1.2 2007 - 2008
Benzina
IBIZA III (6L1) 1.4 16V 2006 - 2009
Benzina
IBIZA III (6L1) 1.6 16V 2006 - 2009
Benzina
IBIZA III (6L1) 1.2 12V 2006 - 2009
Benzina
IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2005 - 2009
Diesel
IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2005 - 2009
Diesel
IBIZA III (6L1) 1.9 TDI Cupra R 2004 - 2008
Diesel
IBIZA III (6L1) 1.8 T Cupra R 2004 - 2008
Benzina
IBIZA III (6L1) 1.6 2003 - 2009
Benzina
IBIZA III (6L1) 1.8 T FR 2003 - 2008
Benzina
IBIZA III (6L1) 1.9 TDI Joya Racer 2003 - 2004
Diesel
IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2002 - 2005
Diesel
IBIZA III (6L1) 1.9 SDI 2002 - 2005
Benzina
IBIZA III (6L1) 1.4 16V 2002 - 2007
Benzina
IBIZA III (6L1) 1.9 TDI 2002 - 2009
Diesel
IBIZA III (6L1) 1.9 TDI 2002 - 2009
Diesel
IBIZA III (6L1) 1.4 16V 2002 - 2009
Benzina
IBIZA III (6L1) 1.2 2002 - 2006
Benzina
IBIZA III (6L1) 2.0 2002 - 2009
Benzina
IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI 2013 - 2015
Benzina
IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI 2012 - 2015
Benzina
IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 LPG 2011 - 2015
CNG/LPG
IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI 2010 - 2012
Benzina
IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0 TDI 2010 - 2015
Diesel
IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TDI 2010 - 2015
Diesel
IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI 2009 - 2015
Diesel
IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI 2009 - 2015
Diesel
IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI 2009 - 2015
Benzina
IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 2009 - 2015
Benzina
IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 2008 - 2012
Benzina
IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 2008 - 2015
Benzina
IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI 2008 - 2010
Diesel
IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI 2008 - 2010
Diesel
IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 LPG 2008 - 2011
CNG/LPG
IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 2008 - 2015
Benzina
IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 LPG 2008 - 2011
CNG/LPG
+ 29 mai multe vehicule
A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2012 - 2015
Benzina
A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI 2012 - 2015
Diesel
A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2011 - 2015
Diesel
A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI 2011 - 2015
Diesel
A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2011 - 2015
Benzina
A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2010 - 2015
Benzina
A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2010 - 2015
Diesel
A1 (8X1, 8XK) 1.2 TFSI 2010 - 2015
Benzina
A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.2 TFSI 2012 - 2015
Benzina
A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2012 - 2015
Benzina
A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI 2012 - 2015
Diesel
A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2011 - 2015
Diesel
A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI 2011 - 2015
Diesel
A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2011 - 2015
Diesel
A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2011 - 2015
Benzina
A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2011 - 2015
Benzina
A2 (8Z0) 1.4 TDI 2003 - 2005
Diesel
A2 (8Z0) 1.6 FSI 2002 - 2005
Benzina
A2 (8Z0) 1.2 TDI 2001 - 2005
Diesel
A2 (8Z0) 1.4 2000 - 2005
Benzina
A2 (8Z0) 1.4 TDI 2000 - 2005
Diesel
Intrebari frecvente
Cat costa protectie stropire,disc frana?
Pretul pentru protectie stropire,disc frana este 64.65 RON. Pretul include TVA.
Este protectie stropire,disc frana in stoc?
Da, protectie stropire,disc frana este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda protectie stropire,disc frana?
Puteti comanda protectie stropire,disc frana online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Hbj
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne