In stoc
Furtun radiator
205720#sp_240875
2 in stoc
18.06RONTVA inclus
1
Descriere
Furtun radiator Hankook pentru circulația lichidului de răcire, fabricat din elastomer rezistent la temperaturi extreme. Dimensiuni calibrate cu exactitate, etanșeitate garantată. Instalare simplă și durabilitate pe termen lung.
Intrebari frecvente
Cat costa Furtun radiator?
Pretul pentru Furtun radiator este 18.06 RON. Pretul include TVA.
Este Furtun radiator in stoc?
Da, Furtun radiator este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Furtun radiator?
Puteti comanda Furtun radiator online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Hankook
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne