In stoc
PIERSCIUNI TLOKOWE VW 1,0B 67,10 STD
08-101300-00#sp_27334
5 in stoc
44.73RONTVA inclus
1
Descriere
Inele de piston marca Goetze pentru motor VW 1,0B diametru 67,10 mm standard. Asigura etansitate optima in camera de combustie. Fabricate din fonta speciala cu coeficient de dilatare controlat. Reduce scurgerea gazelor si consumul de ulei. Montaj precis in caneluri pistonale.
Intrebari frecvente
Cat costa PIERSCIUNI TLOKOWE VW 1,0B 67,10 STD?
Pretul pentru PIERSCIUNI TLOKOWE VW 1,0B 67,10 STD este 44.73 RON. Pretul include TVA.
Este PIERSCIUNI TLOKOWE VW 1,0B 67,10 STD in stoc?
Da, PIERSCIUNI TLOKOWE VW 1,0B 67,10 STD este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda PIERSCIUNI TLOKOWE VW 1,0B 67,10 STD?
Puteti comanda PIERSCIUNI TLOKOWE VW 1,0B 67,10 STD online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Goetze
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne