
In stoc
SCUT PROTECTIE TERMICA, INST. INJECTIE
554.970.100#sp_15782
10 in stoc
2.81RONTVA inclus
1
Descriere
Scut protectie termica pentru instalatie injectie Fis, previne supraincalzirea componentelor sensibile. Material izolant de calitate, reflect caldura motorului. Protejeaza conductele, senzori si elemente electrice de deteriorare termica. Montaj simplu, esential pentru longevitate sistemului de injectie combustibil.
Intrebari frecvente
Cat costa SCUT PROTECTIE TERMICA, INST. INJECTIE?
Pretul pentru SCUT PROTECTIE TERMICA, INST. INJECTIE este 2.81 RON. Pretul include TVA.
Este SCUT PROTECTIE TERMICA, INST. INJECTIE in stoc?
Da, SCUT PROTECTIE TERMICA, INST. INJECTIE este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SCUT PROTECTIE TERMICA, INST. INJECTIE?
Puteti comanda SCUT PROTECTIE TERMICA, INST. INJECTIE online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Fis
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne