In stoc
Simering diferențial
180889#sp_348777
10 in stoc
18.08RONTVA inclus
1
Descriere
Simering de calitate Febi Bilstein pentru diferențial, asigură etanșeitate optimă și previne scurgerea uleiului. Fabricat din materiale durabile, rezistent la temperaturi extreme și uzură. Compatible cu diverse vehicule. Instalare ușoară, garanție de fiabilitate pe termen lung.
Intrebari frecvente
Cat costa Simering diferențial?
Pretul pentru Simering diferențial este 18.08 RON. Pretul include TVA.
Este Simering diferențial in stoc?
Da, Simering diferențial este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Simering diferențial?
Puteti comanda Simering diferențial online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Febi Bilstein
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne