In stoc
Set rulment roată
05423#sp_194878
2 in stoc
96.58RONTVA inclus
1
Descriere
Set rulment roată Febi Bilstein pentru susținerea și rotație fluidă a roții. Fabricat din oțel de înaltă calitate cu tratament anti-frecare. Asigură manevrabilitate și siguranță în trafic. Montaj rapid și precis. Rezistent la umiditate și condiții extreme. Certificat de calitate și garanție extinsă incluse.
Intrebari frecvente
Cat costa Set rulment roată?
Pretul pentru Set rulment roată este 96.58 RON. Pretul include TVA.
Este Set rulment roată in stoc?
Da, Set rulment roată este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set rulment roată?
Puteti comanda Set rulment roată online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Febi Bilstein
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne