In stoc
Rulment sarcină suport arc
27115#sp_181417
5 in stoc
99.29RONTVA inclus
1
Descriere
Rulment profesional Febi Bilstein pentru suport arc, cu capabilitate ridicată de susținere a încărcăturii. Fabricat din materiale de înaltă rezistență, asigură stabilitate și confort la viraj. Instalare rapidă, performance garantată pe termen lung.
Intrebari frecvente
Cat costa Rulment sarcină suport arc?
Pretul pentru Rulment sarcină suport arc este 99.29 RON. Pretul include TVA.
Este Rulment sarcină suport arc in stoc?
Da, Rulment sarcină suport arc este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Rulment sarcină suport arc?
Puteti comanda Rulment sarcină suport arc online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Febi Bilstein
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne