In stoc
FULIE POMPĂ APĂ
38328#sp_179086
2 in stoc
89.91RONTVA inclus
1
Descriere
Fulie motrice pentru pompa de apă, fabricată din materiale rezistente de Febi Bilstein. Se montează direct pe arborele pompei pentru transmiterea puterii. Asigură circulația eficientă a fluidului de răcire prin sistemul termic vehiculului.
Vehicule compatibile(100)
Intrebari frecvente
Cat costa FULIE POMPĂ APĂ?
Pretul pentru FULIE POMPĂ APĂ este 89.91 RON. Pretul include TVA.
Este FULIE POMPĂ APĂ in stoc?
Da, FULIE POMPĂ APĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda FULIE POMPĂ APĂ?
Puteti comanda FULIE POMPĂ APĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Febi Bilstein
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne