
In stoc
Filtru ulei
101452#sp_262619
10 in stoc
25.05RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru ulei de înaltă calitate Febi Bilstein, conceput pentru a reține impurități și a menține curățenia uleiului motor. Oferă protecție optimă motorului și asigură funcționarea eficientă a sistemului de ungere. Compatibil cu diverse modele de vehicule. Înlocuire regulată recomandată conform standardelor fabricantului.
Vehicule compatibile(100)
Intrebari frecvente
Cat costa Filtru ulei?
Pretul pentru Filtru ulei este 25.05 RON. Pretul include TVA.
Este Filtru ulei in stoc?
Da, Filtru ulei este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Filtru ulei?
Puteti comanda Filtru ulei online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Febi Bilstein
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne