In stoc
Buson rezervor combustibil
45550#sp_194773
10 in stoc
75.84RONTVA inclus
1
Descriere
Buson rezervor combustibil Febi Bilstein pentru capac tank. Etanșare sigură cu garnitură incorporată. Mecanism anti-spill previne deversări. Material rezistent la carburanți. Ușor de deschis și închis. Compatibil cu sisteme de depresiune moderne.
Intrebari frecvente
Cat costa Buson rezervor combustibil?
Pretul pentru Buson rezervor combustibil este 75.84 RON. Pretul include TVA.
Este Buson rezervor combustibil in stoc?
Da, Buson rezervor combustibil este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Buson rezervor combustibil?
Puteti comanda Buson rezervor combustibil online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Febi Bilstein
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne