In stoc
BRAT/BIELETA SUSPENSIE STABILIZATOR
32067#sp_143333
3 in stoc
45.58RONTVA inclus
1
Descriere
Brat bieleta suspensie stabilizator de la Febi Bilstein, componență pentru controlul mișcării laterale. Construcție robustă, rezistă la efort înalt și vibrații repetate. Asigură manevrabilitate superioară și confort pe curbe. Montare directă, compatibil cu numeroase vehicule, garantează stabilitate și siguranță ridicată.
Intrebari frecvente
Cat costa BRAT/BIELETA SUSPENSIE STABILIZATOR?
Pretul pentru BRAT/BIELETA SUSPENSIE STABILIZATOR este 45.58 RON. Pretul include TVA.
Este BRAT/BIELETA SUSPENSIE STABILIZATOR in stoc?
Da, BRAT/BIELETA SUSPENSIE STABILIZATOR este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda BRAT/BIELETA SUSPENSIE STABILIZATOR?
Puteti comanda BRAT/BIELETA SUSPENSIE STABILIZATOR online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Febi Bilstein
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne