In stoc
Amortizor capotă
47107#sp_128327
4 in stoc
95.77RONTVA inclus
1
Descriere
Amortizor de capotă Febi Bilstein, asigură deschidere și închidere liniștită a capotei motorului. Construcție rezistentă din material de calitate superioară. Lungimea și forța optimizate pentru diferite modele auto. Instalare simplă fără modificări. Durabilitate garantată și performanță sigură.
Vehicule compatibile(100)
C-CLASS (W202) C 240 (202.026) 1997 - 2000
Benzina202.026
C-CLASS (W202) C 43 AMG (202.033) 1997 - 2000
Benzina202.033
C-CLASS (W202) C 280 (202.029) 1997 - 2000
Benzina202.029
C-CLASS (W203) C 350 4-matic (203.087) 2005 - 2007
Benzina203.087
C-CLASS (W203) C 350 (203.056) 2005 - 2007
Benzina203.056
C-CLASS (W203) C 55 AMG (203.076) 2004 - 2007
Benzina203.076
C-CLASS (W203) C 240 4-matic (203.081) 2002 - 2007
Benzina203.081
C-CLASS (W203) C 320 4-matic (203.084) 2002 - 2007
Benzina203.084
C-CLASS (W203) C 32 AMG Kompressor (203.065) 2001 - 2007
Benzina203.065
C-CLASS (W203) C 320 (203.064) 2000 - 2007
Benzina203.064
C-CLASS (W203) C 240 (203.061) 2000 - 2007
Benzina203.061
C-CLASS (W204) C 300 CDI 4-matic (204.092) 2011 - 2014
Diesel204.092
C-CLASS (W204) C 350 CDI (204.025) 2009 - 2014
Diesel204.025
C-CLASS (W204) C 350 CDI 4-matic (204.092) 2009 - 2014
Diesel204.092
C-CLASS (W204) C 350 CGI (204.065) 2008 - 2014
Benzina204.065
C-CLASS (W204) C 350 (204.056) 2007 - 2014
Benzina204.056
C-CLASS (W204) C 230 (204.052) 2007 - 2014
Benzina204.052
C-CLASS Coupe (CL203) C 350 (203.756) 2005 - 2008
Benzina203.756
C-CLASS Coupe (CL203) C 320 (203.764) 2002 - 2008
Benzina203.764
C-CLASS T-Model (S202) C 240 T (202.088) 2000 - 2001
Benzina202.088
C-CLASS T-Model (S202) C 240 T (202.086) 1997 - 2000
Benzina202.086
C-CLASS T-Model (S202) C 280 T (202.089) 1997 - 2001
Benzina202.089
C-CLASS T-Model (S202) C 43 AMG (202.093) 1997 - 2001
Benzina202.093
C-CLASS T-Model (S203) C 350 4-matic (203.287) 2005 - 2007
Benzina203.287
C-CLASS T-Model (S203) C 350 (203.256) 2005 - 2007
Benzina203.256
C-CLASS T-Model (S203) C 55 AMG (203.276) 2004 - 2007
Benzina203.276
C-CLASS T-Model (S203) C 240 4-matic (203.281) 2002 - 2007
Benzina203.281
C-CLASS T-Model (S203) C 320 4-matic (203.284) 2002 - 2007
Benzina203.284
C-CLASS T-Model (S203) C 32 AMG Kompressor (203.265) 2001 - 2007
Benzina203.265
C-CLASS T-Model (S203) C 320 (203.264) 2001 - 2007
Benzina203.264
C-CLASS T-Model (S203) C 240 (203.261) 2001 - 2007
Benzina203.261
C-CLASS T-Model (S204) C 300 CDI 4-matic (204.292) 2011 - 2014
Diesel204.292
C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI 4-matic (204.292) 2009 - 2014
Diesel204.292
C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI (204.225) 2009 - 2014
Diesel204.225
C-CLASS T-Model (S204) C 280 (204.254) 2007 - 2014
Benzina204.254
C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI (204.225) 2007 - 2014
Diesel204.225
CLC-CLASS (CL203) CLC 230 (203.752) 2008 - 2011
Benzina203.752
CLK (C208) CLK 55 AMG (208.374) 1999 - 2002
Benzina208.374
CLK (C208) CLK 430 (208.370) 1998 - 2002
Benzina208.370
CLK (C208) CLK 320 (208.365) 1997 - 2002
Benzina208.365
CLK (C209) CLK 55 AMG (209.376) 2002 - 2009
Benzina209.376
CLK (C209) CLK 500 (209.375) 2002 - 2009
Benzina209.375
CLK (C209) CLK 320 (209.365) 2002 - 2009
Benzina209.365
CLK (C209) CLK 240 (209.361) 2002 - 2009
Benzina209.361
CLK (C209) CLK 240 (209.361) 2002 - 2009
Benzina209.361
CLK Convertible (A208) CLK 55 AMG (208.474) 2000 - 2002
Benzina208.474
CLK Convertible (A208) CLK 430 (208.470) 1998 - 2002
Benzina208.470
CLK Convertible (A208) CLK 320 (208.465) 1998 - 2002
Benzina208.465
CLK Convertible (A209) CLK 500 (209.475) 2003 - 2010
Benzina209.475
CLK Convertible (A209) CLK 320 (209.465) 2003 - 2010
Benzina209.465
+ 29 mai multe vehicule
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 2.0 TFSI quattro 2016 - 2018
Benzina
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TDI quattro 2015 - 2018
Diesel
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) S8 plus quattro 2015 - 2018
Benzina
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 4.0 TFSI quattro 2015 - 2018
Benzina
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 4.2 TDI quattro 2013 - 2018
Diesel
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TDI quattro 2013 - 2018
Diesel
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) S8 quattro 2013 - 2014
Benzina
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) S8 quattro 2012 - 2018
Benzina
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 4.0 TFSI quattro 2012 - 2014
Benzina
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 2.0 TFSI hybrid 2012 - 2015
Hybrid
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 2.5 TFSI 2012 - 2016
Benzina
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TDI quattro 2012 - 2016
Diesel
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro 2011 - 2018
Benzina
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TDI 2011 - 2013
Diesel
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 6.3 W12 quattro 2011 - 2018
Benzina
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TDI quattro 2010 - 2018
Diesel
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TDI quattro 2010 - 2015
Diesel
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro 2010 - 2014
Benzina
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro 2010 - 2018
Benzina
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 4.2 FSI quattro 2009 - 2012
Benzina
A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 4.2 TDI quattro 2009 - 2014
Diesel
Intrebari frecvente
Cat costa Amortizor capotă?
Pretul pentru Amortizor capotă este 95.77 RON. Pretul include TVA.
Este Amortizor capotă in stoc?
Da, Amortizor capotă este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Amortizor capotă?
Puteti comanda Amortizor capotă online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Febi Bilstein
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne