In stoc
Set rulment roată FAG
713629010#sp_277865
1 in stoc
595.21RONTVA inclus
1
Descriere
Set rulment roată FAG de calitate OEM. Asigură rotație liniștit și durabilă a roții. Fabricat din oțel special tratat termic. Etanșare optimă împotriva prafului și umidității. Rezistență înaltă la șocuri și vibrații. Instalare precisă necesară. Garantie de fiabilitate.
Intrebari frecvente
Cat costa Set rulment roată FAG?
Pretul pentru Set rulment roată FAG este 595.21 RON. Pretul include TVA.
Este Set rulment roată FAG in stoc?
Da, Set rulment roată FAG este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set rulment roată FAG?
Puteti comanda Set rulment roată FAG online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la FAG
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne