In stoc
ETRIER FRÂNĂ
83-1938#sp_189865
2 in stoc
239.80RONTVA inclus
1
Descriere
Etrier frână de înaltă calitate Els, component esențială a sistemului de frânare. Asigură o presare uniformă a pastilelor de frână pe disc, garantând o oprire sigură și eficientă. Fabricat din materiale durabile, rezistent la uzură și la condiții meteo adverse.
Intrebari frecvente
Cat costa ETRIER FRÂNĂ?
Pretul pentru ETRIER FRÂNĂ este 239.80 RON. Pretul include TVA.
Este ETRIER FRÂNĂ in stoc?
Da, ETRIER FRÂNĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda ETRIER FRÂNĂ?
Puteti comanda ETRIER FRÂNĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Els
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne