In stoc
CUREA DE TRANSMISIE CU CANELURI
6PK1026#sp_95234
10 in stoc
53.63RONTVA inclus
1
Descriere
Curea de transmisie cu caneluri Continental de înaltă calitate, destinată transmiterii puterii motorului. Fabricată din materiale durabile și rezistente la uzură, asigură o funcționare fiabilă și eficientă. Compatibilă cu diverse modele de vehicule, oferă o aderență optimă și o durată lungă de viață. Instalarea este simplă și rapidă.
Intrebari frecvente
Cat costa CUREA DE TRANSMISIE CU CANELURI?
Pretul pentru CUREA DE TRANSMISIE CU CANELURI este 53.63 RON. Pretul include TVA.
Este CUREA DE TRANSMISIE CU CANELURI in stoc?
Da, CUREA DE TRANSMISIE CU CANELURI este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda CUREA DE TRANSMISIE CU CANELURI?
Puteti comanda CUREA DE TRANSMISIE CU CANELURI online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Continental
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne