In stoc
SONDĂ LAMBDA
0 258 986 506#sp_56078
3 in stoc
194.69RONTVA inclus
1
Descriere
Sondă lambda Bosch pentru sisteme moderne de management motor și control emisii. Monitorizează compoziția gazelor de eșapament în timp real pentru optimizare combustie. Construcție robustă din ceramică și material rezistent la temperaturi extreme. Asigură eficiență combustibil și conformitate norme poluare. Testat și certificat pentru fiabilitate maximă.
Vehicule compatibile(100)
Intrebari frecvente
Cat costa SONDĂ LAMBDA?
Pretul pentru SONDĂ LAMBDA este 194.69 RON. Pretul include TVA.
Este SONDĂ LAMBDA in stoc?
Da, SONDĂ LAMBDA este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SONDĂ LAMBDA?
Puteti comanda SONDĂ LAMBDA online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Bosch
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne