
In stoc
SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC
0 986 494 046#sp_49748
8 in stoc
120.17RONTVA inclus
1
Descriere
Set plăcuțe frână disc Bosch pentru frânare optimă și sigură. Material de fricție de înaltă calitate cu comportament predictibil în toate condițiile. Durabilitate extinsă, zgomot redus și performanță consistentă garantate.
Intrebari frecvente
Cat costa SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC?
Pretul pentru SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC este 120.17 RON. Pretul include TVA.
Este SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC in stoc?
Da, SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC?
Puteti comanda SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Bosch
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne