In stoc
Furtun frână
1987476057#sp_141267
10 in stoc
73.46RONTVA inclus
1
Descriere
Furtun frână Bosch de înaltă calitate, fabricat din material reinforced pentru rezistență maximă la presiune. Transmite fluid de frână sigur și eficient, asigurând răspuns rapid și fiabil al sistemului de frânare în situații critice.
Intrebari frecvente
Cat costa Furtun frână?
Pretul pentru Furtun frână este 73.46 RON. Pretul include TVA.
Este Furtun frână in stoc?
Da, Furtun frână este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Furtun frână?
Puteti comanda Furtun frână online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Bosch
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne