In stoc
Filtru combustibil
F 026 402 217#sp_199361
2 in stoc
93.74RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru combustibil Bosch de înaltă performanță pentru filtrare precisă. Elemente filtrante din fibră sintetică cu reținere particule mici. Instalare simplă fără necesitate dezmontare extinsă. Compatibil cu sisteme de injecție directă. Asigură durată de viață maximă a pompei combustibil și injectoare.
Vehicule compatibile(24)
CADDY ALLTRACK IV Kasten/Großraumlimousine (SAA) 1.6 TDI 2015 - 2020
Diesel
CADDY III Großraumlimousine (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI 2010 - 2015
Diesel
CADDY III Großraumlimousine (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI 2010 - 2015
Diesel
CADDY III Kasten/Großraumlimousine (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI 2010 - 2015
Diesel
CADDY III Kasten/Großraumlimousine (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI 2010 - 2015
Diesel
CADDY IV Großraumlimousine (SAB, SAJ) 1.6 TDI 2015 - 2020
Diesel
CADDY IV Großraumlimousine (SAB, SAJ) 1.6 TDI 2015 - 2017
Diesel
CADDY IV Großraumlimousine (SAB, SAJ) 2.0 TDI 2015 - 2020
Diesel
CADDY IV Kasten/Großraumlimousine (SAA, SAH) 1.6 TDI 2015 - 2017
Diesel
CADDY IV Kasten/Großraumlimousine (SAA, SAH) 1.6 TDI 2015 - 2020
Diesel
CADDY IV Kasten/Großraumlimousine (SAA, SAH) 2.0 TDI 2015 - 2020
Diesel
TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion 2007 - 2018
Diesel
TOURAN (1T3) 2.0 TDI 2013 - 2015
Diesel
TOURAN (1T3) 2.0 TDI 2010 - 2015
Diesel
TOURAN (1T3) 2.0 TDI 2010 - 2015
Diesel
TOURAN VAN (1T3) 2.0 TDI 2010 - 2015
Diesel
OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 2010 - 2013
Diesel
OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V 2004 - 2013
Diesel
OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 2010 - 2013
Diesel
OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 2004 - 2013
Diesel
SUPERB II (3T4) 1.6 TDI 2010 - 2015
Diesel
SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 2009 - 2015
Diesel
SUPERB II Kombi (3T5) 1.6 TDI 2010 - 2015
Diesel
SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 2009 - 2015
Diesel
Intrebari frecvente
Cat costa Filtru combustibil?
Pretul pentru Filtru combustibil este 93.74 RON. Pretul include TVA.
Este Filtru combustibil in stoc?
Da, Filtru combustibil este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Filtru combustibil?
Puteti comanda Filtru combustibil online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Bosch
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne