
In stoc
FILTRU AER
F 026 400 464#sp_120983
10 in stoc
73.11RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru aer original Bosch care asigură purificarea aerului aspirat în sistemul de injecție a motorului. Elimină eficient particulele de praf și impurități, protejând componentele motoare și îmbunătățind performanța și economisirea de combustibil.
Vehicule compatibile(11)
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 TD V6 4x4 2014 - prezent
Benzina
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x4 2013 - prezent
Benzina
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x4 2011 - prezent
Benzina
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x4 2011 - prezent
Benzina
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x4 2011 - prezent
Benzina
GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 3.0 CRD 2017 - prezent
Benzina
GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 3.0 CRD 2013 - prezent
Benzina
Intrebari frecvente
Cat costa FILTRU AER?
Pretul pentru FILTRU AER este 73.11 RON. Pretul include TVA.
Este FILTRU AER in stoc?
Da, FILTRU AER este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda FILTRU AER?
Puteti comanda FILTRU AER online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Bosch
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne